PočetnaŠto su rekli o svojim automobilimaAudi osvojio prvo mjesto…

Auto

Godina 2015. počinje sa novim Passatom, Corsom
i TT Coupe-om

Mnogo puta do sada su svi novi modeli dobivali izvrsne ocjene u poglavljima tehnike, ergonomije, voznih osobina. Svakako će trebati provjeriti sve testove prije odluke o kupnji određenog modela..    Više »

Što su rekli o svojim automobilima

Audi osvojio prvo mjesto prema anketi Auto Zeitung

Objavljeno: 14.11.2009.

• Tvrtka sa sjedištem u Ingolstadtu zauzela prvo mjesto šesti put zaredom
  • Više od 20.000 čitatelja glasovalo je za preko 50 automobilskih marki
  • Audi vodi u sedam kategorija

Osvojivši 40,3 posto glasova, Audi je pobijedio u anketi “Auto Zeitung” šesti put zaredom te tako potvrdio svoju vodeću poziciju među konkurencijom. 20.088 čitatelja ovog specijaliziranog časopisa glasovalo je za preko 50 automobilskih marki, a temeljem 20 različitih kriterija ocjenjivanja. Audi je vodeći u sedam kategorija, a u njih šest je na drugom mjestu.

U odgovoru na pitanje “Koja marka proizvodi napredne automobile?” 58,7 posto čitatelja glasovalo je za marku s četiri prstena – što joj je osiguralo snažno prvo mjesto u toj kategoriji. Audi je osvojio i kategoriju “Koja marka izrađuje vrlo pouzdane automobile?“ (51,0 posto), “Koja marka izrađuje automobile s kvalitetnom završnom obradom?“ (63,8 posto), “Koja marka izrađuje posebno atraktivne automobile?“ (45,8 posto), “Koja marka je posebno privlačna?“ (40,8 posto), “Koja marka je uspješna u moto trkama?“ (49,5 posto), i “Koja marka ima dobre reklame?” (36,8 posto).

U ostalim pitanjima koja se primjerice posebno odnose na sigurnost vozila, veliku prodajnu vrijednost, te visoku kvalitetu servisnih radionica i koncesija, Audi je zauzeo drugo mjesto.

Povratak na "Što su rekli o svojim automobilima"