WMD Hosting
Auto

Godina 2015. počinje sa novim Passatom, Corsom
i TT Coupe-om

Mnogo puta do sada su svi novi modeli dobivali izvrsne ocjene u poglavljima tehnike, ergonomije, voznih osobina. Svakako će trebati provjeriti sve testove prije odluke o kupnji određenog modela..    Više »

Što su rekli o svojim automobilima

SUPERB JE VOZILO GODINE 2009. U OSAM EUROPSKIH ZEMALJA

Objavljeno: 03.04.2009.

Škoda Superb - NagradePredstavljena na 78. automobilskom sajmu u Ženevi, Škoda Superb osvojila je skoro trideset prestižnih nagrada diljem Europe od službene svjetske premijere prije godinu dana. Nadalje, Škoda je otad prodala preko 20,000 Superba druge generacije.

Škoda Superb osvojila je nagradu “Car of the Year 2009” u Češkoj Republici te pobijedila u kategoriji srednje klase i kategoriji ukupnog pobjednika. Povrh toga, Superb je dobio nagrade “Car of the Year” u sedam drugih europskih zemalja: Slovačkoj, Estoniji, Letoniji, Litvi, Bugarskoj, Bosni & Hercegovini te Ukrajini. Novi Superb zabilježio je također uspjeh na COTY-ju, europskoj najprestižnijoj anketi, u kojoj je došao do finala i na kraju zauzeo peto mjesto. Najnovija u nizu nagrada za Superb je “Winter Car of the Year 2009” koju dodjeljuje stručni žiri finskog časopisa Tekniikan Maailma.

Jedna od najcjenjenijih karakteristika u svim provedenim anketama u Europi svakako je ekonomična potrošnja goriva ove impresivne limuzine srednje klase, koja je u stvari bila i glavni razlog izbora ovog modela za “Company Car od the Year” u Češkoj Republici i Njemačkoj, pored pobjede u kategoriji “Imported Vehicles” u Njemačkoj.

Ostale nagrade:

Češka Republika:

• Auto Motor und Sport – Best Cars / Najbolja vozila – pobjednik u višoj srednjoj klasi
  • Motoring Journalists Club – “Technological Innovation of the Year” / Tehnološka inovacija godine dodijeljena za Twindoor sustav
  • Motoring Journalists Club – završio na 4. mjestu u MJC anketi “Car of the Year”

Njemačka:
  • Bild am Sonntag – Golden Steering Wheel 2008 / Zlatni volan 2008 (srednja klasa)
  • Auto Motor und Sport – Best Cars / Najbolja vozila – pobjednik u kategoriji “Uvozna vozila u segmentu više srednje klase”
  • Auto Zeitung – Auto Throphy 2008 (kategorija “Uvozna vozila u segmentu više srednje klase”)